Kontakty pro přijetí
pracovní dny 8:00-16:00

Marie Fouňová, DiS.

sociální pracovnice

739 686 251

poradna@hospictachov.cz

Markéta Kovandová

vrchní sestra

605 937 869

vrchni@hospictachov.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

SEDMDESÁTKA
(nápis nad hlavním vchodem)
náměstí Republiky č.70
347 01 Tachov

 Transparentní účet

2400 723 426 / 2010 

(Fio banka)

Volná místa

 

V současné době je volná pozice smluvního lékaře a zdravotní sestry. 

 

Pozice smluvního lékaře

Pracovní náplň:

  • lékař poskytuje paliativní péči pacientům/klientům společnosti, která sestává z diagnostiky a terapie symptomů a komplikací základního onemocnění i onemocnění doprovázejících, v duchu současných poznatků paliativní medicíny a doporučení standardů kvality a bezpečnosti léčebných a ošetřovatelských postupů, jež vydávají odborné lékařské společnosti.
  • V případě potřeby si vyžádá spolupráci či konzultaci paliatrů, vedoucího lékaře či lékařů konsiliářů (onkolog, psychiatr, geriatr, kardiolog, urolog, neurolog…).
  • S přihlédnutím k potřebám nemocného nastavuje léčebné a ošetřovatelské postupy.
  • V případné spolupráci s vedoucím lékařem, sociálním pracovníkem či duchovním podrobně, srozumitelně, pravdivě a citlivě informuje pacienta/klienta o prognóze a o léčebných opatřeních, přičemž v rámci možností, vhodnosti a souhlasu pacienta/klienta také informuje jeho nejbližší rodinu.
  • Má trvalý zájem o psychický stav pacienta/klienta a jeho blízkých, poskytuje jim podporu vycházející ze schopnosti efektivní otevřené komunikace a empatie, v případě potřeby doporučí kontakt s hospicovým psychologem či duchovním.
  • účastní se setkávání zdravotního týmu ve složení lékař, vrchní sestra a sociální pracovnice, zdravotní sestry.

Předpokládaný nástup do práce: po domluvě

Pro sdělení více informací o nabízených pozicích pište na email: hospic@hospictachov.cz nebo volejte na telefon: 605 226 298 nebo 774 413 374.

 

Pozice zdravotní sestry

Pracovní náplň:

Zdravotní sestra hospice je vykonavatelem paliativní ošetřovatelské péče. Podle svých kompetencí, vzdělání a dovedností vykonává ošetřovatelskou péči o pacienta/klienta, a to s citlivostí i pro další rozměry jeho života (psychický, sociální, spirituální) a v neustálé spolupráci s ostatními členy hospicového týmu. Ze své činnosti se zodpovídá hlavní nebo vrchní zdravotní sestře.

Předpokládaný nástup do práce: po domluvě

Pro sdělení více informací o nabízených pozicích nás kontaktujte.