pracovní dny 8:00-16:00

2. Adventní koncert 5.12. 2021 17:30 ČT 1

Adventní koncerty České televize 2021

Činnost hospicové péče je založena na pomoci a velkorysosti dárců. 💝Děkujeme Adventním koncertům České televize, že právě 2. Adventní koncert, je věnován Hospici Sv. Jiří!

V letošním ročníku můžete podpořit čtyři neziskové organizace, které uspěly ve výběrovém řízení:

Tradiční předvánoční sbírka Adventní koncerty České televize pomáhá již 31 let realizovat projekty neziskových organizací ve všech regionech České republiky. Od svého vzniku sbírka pomohla 124 neziskovým organizacím a rozdělila přes 235 milionů korun.

Dívejte se každou adventní neděli od 17:30 na ČT1 a podpořte Adventní koncerty ČT.

Jak podpořit?

❄Odešlete dárcovskou SMS🎄 ve tvaru DMS ADVENT 30 nebo DMS ADVENT 60 nebo DMS ADVENT 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.
❄Číslo transparentního účtu Adventních koncertů: 692 692 692/0800
❄Online převod na portálu www.darujspravne.cz
❄Přispět můžete i prostřednictvím call centra během vysílání
     Hospic poskytuje od roku 2014 mobilní hospicovou péči v částech Karlovarského a Plzeňského kraje. Pečoval už o téměř tisíc klientů a zájem o pomoc se neustále zvyšuje. Služby v Chebu proto rozšíří o dětskou paliativní a perinatální péči a v Tachově se zasadí o rozvoj paliativního týmu a půjčovny pomůcek pro veřejnost.
Patronem je Daniel Stach 👋
Děkujeme 🎁🎄👼

cit:„Přál jsem si podpořit paliativní péči, protože si myslím, že je u nás hrozně moc podceňovaná. Nejde jen o ty, kteří odcházejí, ale i o jejich blízké, kteří zůstávají a musí se se ztrátou co nejlépe vypořádat a žít dál. Dobrá paliativní péče pomáhá daleko víc lidem, než se na první pohled může zdát. U Hospice sv. Jiří se mi navíc líbí, že pomáhají přímo v rodinách a odcházející může být tam, kde si přeje s lidmi, které si přeje,“ říká o svém vybraném projektu moderátor České televize Daniel Stach.

Pokud chcete vystavit potvrzení o daru pro daňové účely, obraťte se prosím na Terezu Šandovou, koordinátorku charitativních aktivit ČT: tereza.sandova@ceskatelevize.cz

Děkujeme za Vaše dary a štědrost!💝🎄

Tým hospice Sv. Jiří, o.p.s.

Video

Video z prvního Adventního koncertu České televize vysílaného z Břevnovského kláštěra