Kontakty pro přijetí
pracovní dny 8:00-16:00

Marie Fouňová, DiS.

sociální pracovnice

739 686 251

poradna@hospictachov.cz

Markéta Kovandová

vrchní sestra

605 937 869

vrchni@hospictachov.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

SEDMDESÁTKA
(nápis nad hlavním vchodem)
náměstí Republiky č.70
347 01 Tachov

 Transparentní účet

2400 723 426 / 2010 

(Fio banka)

Paní Eva & Bela

Dnes jsme jeli na plánovanou návštěvu k paní Evě s malým překvapením… I když zase tak malé nebylo, přivedli jsme jí retrívřičku Belu. Paní Eva z ní měla obrovskou radost, protože kdysi měli s manželem podobného pejska. Po seznámení, jsme s Belou paní přinesly něco malého k jídlu a navrhly jsme jí, že bychom jí rády vzaly na výlet na její bývalou chatičku na Betlému. Byl to velmi příjemný, dojemný a pohodový výlet, paní Eva si prošla všechna svá oblíbená místa, prohlédla si, jak čas, toto jí známé místo, pomalu mění, vyprávěla nám a natrhala si květiny. Celou dobu ji provázela nová kamarádka Bela. Domů jsme paní Evu dovezly unavenou, ale v pořádku a plnou zážitků.

S Belou se těšíme na další společné setkání až bude paní Evičce zase trošku lépe.

Libuška & Lucie & Martínek & Belinka

  • Bela je 11 letý canisterapeutický pes naší sociální pracovnice Lenky.  Absolvuje každý rok přezkoušení způsobilosti u organizace Pomocné tlapky o. p. s.
  • S Lenkou navštěvují jednou týdně Domov pro seniory v Panenské ulici již 10. rokem a nově také dochází do Domova pro seniory Panorama. Spolu s nimi navštěvuje seniory i malá grifonka Mia.