pracovní dny 8:00-16:00

RpH letos bohužel nebude

Je nám velice líto, že se s Vámi musíme podělit o smutnou zprávu… Rock pro Hospic letos nebude. Přestože se organizátoři snažili zvládnout nemožné, vládní nařízení nepřeprali. Kultura je sice, v jakési míře, povolena, ale chápeme, že tato akce je pro dobrý účel a nebylo by možné zajistit pro všechny účastníky bezpečné podmínky. Respektive, organizátoři by udělali maximum, ale ne všichni by to přijali a dodržovali.

Velice si vážíme té vykonané snahy, času a investované energie! Stejně jako ochoty dobrovolníků a ve finále i všech, kteří chtěli přijít. Moc děkujeme a těšíme se na příští rok!

Repost z Facebooku RpH:

Vážení přátelé, příznivci a fanoušci dobročinného festivalu Rock pro hospic!
Bohužel, pro rock 2021 nepřinášíme dobré zprávy. Věc se má tak, že přibližně od začátku března jsme všichni organizátoři netrpělivě sledovali vývoj epidemie Covid-19 na našem území a stejně tak i restrikce a nařízení vlády ČR. Vězte, že jsme do poslední chvíle doufali a aktivně připravovali veškeré náležitosti našeho festivalu. O to víc nás mrzí, že nakonec musíme definitivně letošek odpískat, protože za současného stavu opatření nejsme schopni zajistit festival v pohodě a bezpečí pro všechny.
Chtěli bychom samozřejmě poděkovat městu Tachov za veškerou podporu, všem dobrovolníkům a lidem, kteří se nám hlásili s nabídkou pomoci, tachovskému Hospicu Sv. Jiří a všem hudebníkům a kapelám za to, že do poslední chvíle byli připraveni podpořit dobrou věc.
Těšíme se na Vás v 18. června 2022, kdy už doufáme, že svět bude zase v pořádku!
Pokud byste i přes absenci festivalu chtěli i tak letos Hospic podpořit, můžete tak učinit díky Klubu přátel hospice.